Series
Ratings
13
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0