Titles you rated
Fabulous BoysRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0