Series
Ratings
17
Love NaggersRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0