Movies
Ratings
106
MoneyballRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
TakenRated ★ 0.5
Ant-ManRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0