Series
Ratings
12
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 1.5