Series
Ratings
26
WhisperRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
SignalRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 2.5