Series
Ratings
14
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0