Series
Ratings
308
TrespassersRated ★ 2.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0
Heated Rivalry Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Andor Season 2Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 3.5
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 3.5
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 3.5
Gintama.Rated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 4.0
Gintama': EnchousenRated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.0