Titles you rated
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Will Friendship be Established between Men and Women? (No, I won't!!)Rated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
The Healer Who Was Banished From His Party, Is, in Fact, the StrongestRated ★ 1.5
Medaka Kuroiwa Is Impervious to My CharmsRated ★ 3.0
Let This Grieving Soul Retire!Rated ★ 2.5
ZENSHURated ★ 3.0
Even Given the Worthless "Appraiser" Class, I'm Actually the StrongestRated ★ 2.0
Saving 80,000 Gold in Another World for My RetirementRated ★ 2.5
The 8th Son? Are You Kidding Me?Rated ★ 1.5
Trapped in a Dating Sim: The World of Otome Games is Tough for MobsRated ★ 3.0
Am I Actually the Strongest?Rated ★ 2.5
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 2.5
The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 2.5