Titles you rated
HorimiyaRated ★ 4.5
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 4.5
My Senpai Is AnnoyingRated ★ 4.5
WITCH WATCHRated ★ 5.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.5
ATRI -My Dear Moments-Rated ★ 3.5
Jellyfish Can't Swim in the NightRated ★ 4.5
Lycoris RecoilRated ★ 5.0
The Demon Girl Next Door Season 2Rated ★ 5.0
TONIKAWA: Over the Moon For YouRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
The Office Season 4Rated ★ 4.0