Titles you rated
GarfieldRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
HulkRated ★ 2.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 4.0