Movies
Ratings
336
Get OutRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
I Don't Feel at Home in This World AnymoreRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Say 'I Love You'Rated ★ 2.0
I Lost My BodyRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5