Series
Ratings
22
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
Rules of LoveRated ★ 4.0
Love in Her BagRated ★ 4.0
Immutable Law of First LoveRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 4.5