Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The VoicesRated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.0
ElfRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
VacationRated ★ 3.0