Movies
Ratings
457- The Jungle Book: Rumble in the jungleRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 1.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The Great WallRated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 4.0
The Last AirbenderRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0