Series
Ratings
91
SKY CastleRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
I Am Not a RobotRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5