Titles you rated
PandoraRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0