Titles you rated
Match PointRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Jackass 3.5Rated ★ 3.0
TedRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0