Titles you rated
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
A Monster CallsRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 2.5
The Bridge CurseRated ★ 3.5
Memoir of a SnailRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
Babe: Pig in the CityRated ★ 3.0