Series
Ratings
317
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Alias GraceRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
BloodrideRated ★ 1.0
You Season 4Rated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5