Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 0.5
City of GodRated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Point BreakRated ★ 3.5