Movies
Ratings
577
I Saw the DevilRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5