Series
Ratings
85
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5