Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0