Titles you rated
The WailingRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 0.5
Saw VIRated ★ 1.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 2.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5