Titles you rated
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 0.5
Hur JunRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.0
Legend of the SeekerRated ★ 1.5