Series
Ratings
86
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Man to ManRated ★ 3.5
QuanticoRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Hospital ShipRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
A Little Love Never HurtsRated ★ 3.0- The Bean Chaff of My LifeRated ★ 3.5
- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 3.5
- My Lovely FamilyRated ★ 4.0
Heartless CityRated ★ 3.0
GloriaRated ★ 4.0
RobberRated ★ 2.5- Fox and Cotton CandyRated ★ 4.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 5.0