Movies
Ratings
705
Green BookRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 5.0
BargainRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0