Series
Ratings
208
Digimon AdventureRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
xxxHOLiCRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 3.5
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
The Fishermen and the CityRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0