Titles you rated
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
NuggetsRated ★ 4.0
IkiruRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.0