Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0