Titles you rated
- The ScamRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.5
Officer of the YearRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
GloveRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0