Titles you rated
CapernaumRated ★ 3.5
The DigRated ★ 3.0
The StrangerRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.0
The Pale Blue EyeRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
TrollRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 4.0
RadioactiveRated ★ 3.0
MorbiusRated ★ 2.5
The OutfitRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5