Titles you rated
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Avengers Confidential: Black Widow & PunisherRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
SurvivorRated ★ 1.0
Our PresidentRated ★ 5.0
PushRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.0