Titles you rated
OblivionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0