Movies
Ratings
753
DuneRated ★ 4.5
An Officer and a SpyRated ★ 4.0
The SonRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 0.5
Insadong ScandalRated ★ 2.0
The Last AirbenderRated ★ 1.0
The ConcubineRated ★ 1.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 1.0
Total RecallRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 0.5
ElysiumRated ★ 3.0
NoahRated ★ 2.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 1.0
LucyRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 1.5
The MummyRated ★ 0.5