Movies
Ratings
347
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Miss Gold DiggerRated ★ 3.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 2.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.5
Sex and the City 2Rated ★ 2.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 5.0
High School Girl Get MarriedRated ★ 4.5
My Stepmother is an AlienRated ★ 3.5
Home Alone 4Rated ★ 4.0
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 5.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 5.0
See You After SchoolRated ★ 2.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 1.0
My Tutor Friend 2Rated ★ 2.0