Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5