Titles you rated
Before SunriseRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
The Kite RunnerRated ★ 3.5
Desert FlowerRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 3.5