Titles you rated
RushRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0