Movies
Ratings
74
ElysiumRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 1.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
AlienRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 5.0
Cyborg SheRated ★ 2.5