Titles you rated
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0
RebirthRated ★ 4.0
Lady and the TrampRated ★ 3.5
Park Na-rae: Glamour WarningRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The BFGRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
365 DaysRated ★ 0.5
Enola HolmesRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 2.0
Swing KidsRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
The PerfectionRated ★ 5.0
EliRated ★ 3.0
FracturedRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0