Series
Ratings
280
Anne of Green GablesRated ★ 4.0- Soul EaterRated ★ 3.5
Gakuen AliceRated ★ 3.5
xxxHOLiCRated ★ 5.0- BonobonoRated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 5.0
ShinzanmonoRated ★ 3.0
Zatch Bell!Rated ★ 3.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 5.0- TrickRated ★ 5.0
Mushi-ShiRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 3.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 2.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0