Titles you rated
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0