Movies
Ratings
37
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Twilight GangstersRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5
High School Musical 2Rated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0