Movies
Ratings
44
3 IdiotsRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5