Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0
22 Jump StreetRated ★ 4.0
The InterviewRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
Sniper: LegacyRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 4.0