Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
HopeRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 1.0
We Are BrothersRated ★ 3.0