Movies
Ratings
50
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 3.5
HerRated ★ 1.5
She's the ManRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0