Movies
Ratings
55
HerRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
The Hangover Part IIIRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
OnceRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0